Сергей Чумаков - букинг на Украине.

13 сентября 2018

"Друзі, мене звуть Сергій Чумаков, я співак. Мій букер в Укріїні В’ячеслав Рассипаєв відповість на всі запитання, пов’язані із концертами, за телефоном (050) 842-31-91, а також ми чекаємо на пропозиції як від великих майданчиків з відкритими концертами, так і від приватних осіб для особистих або корпоративних виступів. Телефонуйте!Потанцюємо-поспіваємо!"

 

Да, у нас появился чудесный букер на Украине, и его зовут - Вячеслав Рассыпаев. Он родился и живет в Киеве, он...Впрочем, вы все знаете о нем довольно давно - Вячеслав является шефом-редактором проекта "СергейЧумаков", а с Сергеем они дружат около 10 лет.

 

Вячеслав ждет Ваших звонков по телефону +38 (050) 842-31-91

Он ответит на Ваши вопросы, связанные с проведением концертов и выступлений певца, все расскажет об условиях, репертуаре и райдере.

 

Впрочем...Райдер нетрудно опубликовать и здесь - заодно мы чуть позже посмотрим, насколько выросли обращения на сайт и с каких источников, все это обычно мы делаем для того, чтобы как можно точнее определить целевую аудиторию певца и как можно быстрее реагировать на запросы в интернете)

 

С уважением - команда проекта.

 

Літак туди й назад – 6 місць, поїзд туди й назад – 2 м’яких купе.За місцем проведення концертів – іномарка представницького класу та комфортабельний автобус.У разі тривалих переїздів більше години – вода без газу, соки, фрукти. В машині, окрім інтелігентного та мовчазного водія, не повинно бути сторонніх.Багажник нехай буде порожнім, а всі системи, включаючи клімат-контроль – у справному стані. Це нормально.
Квитки передаються адміністратору Сергія Чумакова не пізніше ніж за 5 діб до відправлення. Він їх не загубить.Зустріти колектив у аеропорті, так само як і проводити його з готелю – запорука того, що артисти не заблукають.
Харчування.Для всього колективу триразове харчування. Перевага віддається російській та середземноморській кухням.Відсутність у залі сторонніх із забороною на фото-та відеозйомку – це обов’язковий пункт. Ми любимо фоткатись, але не за столами.Передбачити можливість харчування з урахуванням раннього або пізнього прибуття/від’їзду колективу – вірний шлях до сердець зірок.
Розміщення.Готельні картки заповнюються організаторами до прибуття колективу.
Готель гідного рівня – ми впевнені, вам відомі кращі готелі вашого міста! – з двомісним люксом (для Сергія Чумакова та його адміністратора) та чотирма одномісними номерами.
Охорона.При зустрічі, а також за маршрутом слідування та в готелі приймаюча сторона несе відповідальність за безпеку колективу. Деякі прихильники бувають надто завзяті – і тому їм треба дати можливість виплеснути свої почуття на концерті, лише на концерті.
Майданчик.Майданчик має бути повністю готовий до концерту ДО ПРИЇЗДУ КОЛЕКТИВУ. Всі служби, що забезпечують технічне устаткування, повинні бути готовими до роботи та знаходитися на своїх місцях. При роботі на відкритому майданчику всі умови обговорюються окремо.
Гримерна кімната.Досить велика для прийому шести осіб (або більше), обладнана дзеркалом, прасувальним приладдям, з меблями – стільці, диван, стіл, з працюючими розетками, вішалками, серветками, з душем, санвузлом та Інтернетом..Необхідне приладдя для приготування чаю та кави, фрукти, мінеральна вода без газу.Кімната повинна зачинятися на ключ, який знаходиться у адміністратора.
Репетиція.Під час репетиції на майданчику може знаходитися лише персонал, що безпосередньо обслуговує програму, та організатори концерту. Допитливі на майданчик під час репетиції не допускаються. Це також у ваших інтересах – нехай допитливі купують квитки на концерт. Саме на концерті все набагато цікавіше, ніж на репетиції.
Технічний райдер.Всі технічні вимоги уточнюються у звукорежисера Сергія Чумакова заздалегідь.
Преса та ЗМІ Час та тема інтерв’ю обговорюються заздалегідь, аби адмін артиста не переплутав журналістів із кимось, і був доброзичливий.
 
Фото на пам’ять!
На жаль, ми не фотографуємося на мобільні телефони. На чужі мобільні телефони. Ми попросимо нашого оператора зробити фото (а після концерту доведеться зачекати, поки артист перевдягнеться та переведе подих), і буде зроблено чудовий кадр!Проте ми роздаємо автографи.. І це набагато крутіше, ніж змазана фотка, зроблена похапцем на телефон – повірте!
Контакты
Форма обратной связи
1000 максимум символов
Соцсети
Сергей Вконтакте
Группа Вконтакте
Сергей в Одноклассниках
Сергей в Фейсбуке
Канал на Ютюбе
Сергей в Mail.ru
Сергей в Twitter
Сергей в Instagramm